Haber

Sahabet Güncel Giriş

Sahabet sitesine yapılacak olan giriş işlemlerinin hemen ardından müşterilerine spor ve casino açısından kapsamlı hizmet veren bir site olduğunu görebilmek mümkün. Teknik olarak sitenin değerlendirilmesi yapıldığında ise müşterilerine tam olarak hizmetlerini 2013 senesinde vermeye başlamış olan bu sitenin vermiş olduğu hizmetlerinde bir de lisansın görülebilmesi mümkün. Lisans detayları incelemeye alındığında bu sitede müşterilere lisans olarak Curacao isminden gelen bir lisansın sunulduğu görülmektedir.

Sahabet Giriş

Sahabet giriş Bu lisansın üstelik numarası da 1668/JAZ olarak belirtilmiştir. Ödeme işlemlerinde bu nedenle herhangi bir sorun ile karşılaşmayan site müşterilerinin üstelik Sahabet ödeme limitlerinin de oldukça iyi olduğunu düşünebilmesi mümkün.

Sahabet Ödeme Seçenekleri Neler

Ödeme işlemleri konusunda müşterilerine tek bir seçenek sunmuştur. Sahabet ödeme seçenekleri arasında sadece banka havalesi yöntemi ile karşılaşmaktayız. Bu yöntem ile yapılacak olan çekimlerin minimum 100 TL olduğu görülmektedir.

İşlemlerin hızı açısından incelemesi yaşandığında ise mesai saatleri içerisinde olması durumunda bu işlemlerin 30 dakika ile 45 dakika arasında gerçekleşebileceği site tarafından belirtilmektedir. Sahabet giriş sonrasında ödeme seçenekleri incelenebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu