Yaşam

Safiye Soyman da Dilber akımına katıldı!

Uzun yıllardır müzisyenlik yapan Safiye Soyman, son günlerde sıkça konuşulan “Dilber dansı” adlı trende katıldığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Kanal D’nin televizyon ekranlarında yeni başlayan yapım dizisi ‘İnci Taneleri’ herkesin ağzında kalmayı başarıyor. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizinin her fragmanı, sosyal medyada gündem konusu oluyor ve insanların sohbet odağı oluyor.

 

Dizide ‘Dilber dansı’ olarak bilinen sahneler oldukça ilgi görüyor. Sadece eleştirilmekle kalmıyor, birçok ünlü ve fenomenin de onu taklit etmesi dizinin konuşulmasına, bazen de eleştirilmesine neden oluyor.

 

Şarkı ve dans figürleri başta ünlüler olmak üzere herkes tarafından sıklıkla taklit edilir hale geldi. Zaman zaman eleştiri odağı haline gelen dans sahneleri izleyiciyi ekrana yapıştırıyor.

Soyman, “Dilber Dansını Benden Öğrenin”

 

Dilber dansını taklit etmeyen neredeyse kalmadı. Son olarak müzisyen Safiye Soyman da harekete katılarak yerini aldı.

 

Soyman, kar tatilinden yaptığı paylaşımda Dilber dansına da yer vererek müzik eşliğinde seslendirdi. Soyman, “Bak, Dilber’i benden öğren” dedi. İddialı bir şekilde konuştuğu imajını takipçileriyle paylaşmaktan çekinmedi. Karlı bir sahnede ateş eşliğinde dans ederek tüm solucanlarını döktü.

 

Erkal Sonel’den destek geldi!

 

O anlar kısa sürede sosyal medyaya damgasını vurdu. Çok fazla konuşma vardı. Eleştirinin odağı olmayı başardı.

Gönderi şimdiden 9 bin beğeniyi geçti. Sevgili arkadaşı Seda Sayan, arkadaşının paylaşımına gülme emojisi koyarak yorum yaptı.

Şarkıyı seslendiren Erkal Sonel, “Maşallah ablam çok iyi” yorumunu yaparak desteğini paylaştı. Hazal Ergüçlü’nün önümüzdeki günlerde bu benzer paylaşımlarla ilgili bir açıklama yapacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu